Olej Proti hyperaktivitě a agresivitě 100 ml Zobrazit větší

Olej Proti hyperaktivitě a agresivitě 100 ml

Nový produkt

15 ks

230 Kč

Intenzivní léčebný olej pro pejsky k vetření do kůže

PROTI HYPERAKTIVITĚ A AGRESIVITĚ

Pro pejsky s projevy hyperaktivity, abnormální dominance, nadměrného štěkání, agresivity a podobně. Účinně pomáhá harmonizovat psa přírodními látkami. Tyto esenciální oleje a rostlinné oleje nezatěžují organismus a kromě plnění hlavního cíle také napomáhají celkovému zdravotnímu a psychickému stavu psa a také posilují jeho imunitu a centrální nervový systém. Nezapomeňte, že i při užívání léčivého oleje proti hyperaktivitě a agresivitě zůstává nejdůležitější váš správný přístup ke psovi.

Složení:

100% silice: majoránka, levandule, lemongrass; mandlový olej, lněný olej, bodlákový olej, řepkový olej, extrakt z grapových jader, vitamín E. Přípravek obsahuje jen přírodní látky. Neobsahuje žádná chemická rozpouštědla a konzervanty.

Dávkování

2 - 7 kg = 1 čajová lžička (5 ml)

8 - 17 kg = 2 čajové lžičky (10 ml)

18 - 40 kg = 3 čajové lžičky (15 ml)

Jednou denně nebo v kritické situaci odlejte potřebné množství do dlaně a jemně, avšak důkladně vetřete do kůže v oblasti krevního řečiště. Vhodná místa jsou v podpaždí, na vnitřních stranách stehen, na břiše, na kořeni ocasu, mezi ušima.

Užívejte trvale nebo do vymizení obtíží. V případě potřeby můžete jednou týdně dávkování jednorázově zvýšit a to až trojnásobně.

U některých pejsků může být dávkování nižší. U přírodních přípravků časem sami najdete optimální minimum pro preventivní údržbu. 

V případě dlouhodobého užívání pro udržování stavu nezapomeňte po každém měsíci užívání udělat týdenní přestávku v užívání. Je to vhodné pro občasné celkové pročištění organismu. Toto období můžete využít také pro některý z revitalizačních programů (denní program a dieta). 

První účinky (působení na limbický systém psa) můžete pozorovat již při aplikaci. Účinek se stupňuje s dobou používání až do optima. Plné působení přípravku můžete zaznamenat přibližně po 1 měsíci užívání. V době, kdy dosáhnete požadovaného stavu psa, se můžete pokusit snížit dávkování. Další 1 měsíc aplikujte jen jednou za dva dny až dvakrát týdně. V průběhu dalšího měsíce můžete dávkování opět snížit na dávku 1 týdně. V tomto režimu můžete užívat bez omezení libovolně dlouhou dobu.

Užíváním přípravku dodáváte organismu vašeho psa důležité látky, posilujete jeho centrální nervový systém a imunitní systém. 

Po ukončení pravidelné terapie uchovejte zbytek směsi v lahvičce v chladu a temnu. Můžete ji používat v kritických situacích nebo prostředí. 

Někdy není možné (na výstavě, na ostrém sluníčku, na cvičáku a pododobně) pejska promazat terapeutickým olejem, ale je rozhodně dobré mít lahvičku s sebou. V kritické chvíli (nejlépe chvilku před) odlejte jen malé množství oleje do dlaní, rozetřete jej, vytvořte z dlaní masku a dejte pejskovi nadechnout. Inhalovat by měl 5 až 20 vteřin podle potřeby a možností.

Obsah 100 ml

DŮLEŽITÉ:

Před použitím vždy protřepejte! • Chraňte před světlem, teplem a vlhkem. • Uchovejte mimo dosah dětí. • Nepoužívejte na kočky. • Nevtírejte do kůže na přímém slunci.

Kontraindikace a zvláštní situace:   

• Přípravek nemohou užívat pejskové s onemocněním ledvin a jater. • Jiná vážná onemocnění - užití přípravku konzultujte se svým veterinárním lékařem. • Březost, kojení - od zjištění březosti přestaňte s užíváním přípravku. Začněte znovu s užíváním až po ukončení kojení!

Pokud je váš pejsek krátce po operaci, můžet začít s užíváním přípravku ihned po srůstu jizev.

 

Přípravek obsahuje olej ze lněných semen (4 ml ve 100 ml balení a 8 ml ve 200 ml balení). Při aplikaci na vnitřní strany stehen a na bříško se může objevit neškodná reakce v podobě mírného prohřátí v místě aplikace. Pokud se této reakci chcete vyhnout, vtírejte směs spíše na kořeni ocasu a mezi ušima, respektive v zátylku. 

 

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: