Přírodní sprchová másla

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků. Ano, je správný čas pro rozvíjení osobnosti. Pokud pot...

Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků. Ano, je správný čas pro rozvíjení osobnosti. Pokud potřebujete "jen" zažívat krásné pocity, vnímat podmanivé kompozice vůní a užívat si povznášející očistu, pak jsou pro vás vhodná másla Romantická lázeň a Zelený čaj s citrónem. Jestliže potřebujete řešit i nějaký konkrétní problém nebo dosáhnout terapeutického účinku, pak vybírejte z ostatních přírodních sprchových másel.

Pro dosažení terapeutických účinků, ale i originálních kompozicí vůní, jsou použity výhradně 100% přírodní rostlinné silice v terapeutické kvalitě.

Jemný, ale velmi kvalitní peeling poskytuje jadranská sůl v přírodních krystalech. Krystalky soli očišťují kůži tím, že odstraňují odumřelé buňky pokožky- pokožka bude hladká, svěží a příjemná na dotek- olejová vrstva hydratuje a jemně opečuje pokožku a vitamín E s antioxidačními účinky zpomaluje proces stárnutí kůže.

Zobrazit

Přírodní sprchová másla  Počet produktů: 9

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek