Přírodní kosmetika

Zcela přírodní parfémy vyráběné tradičním způsobem. Přírodní sprchová másla s terapeutickým účinkem. Léčebná řada aromaterapie. Vyzkoušejte dary přírody, ať již potřebujete řešit potíže nebo si jen chcete udělat dokonalý den. Objevujte přírodní kosmetiku a léčebné oleje. Vždy bez SLS, PPG, PEG, parabenů, silikonů.

Přírodní kosmetika  Počet produktů: 20

Podkategorie

 • Přírodní parfémy

  Parfémy s terapeutickým působením

  Poznejte přirozené. Tyto parfémy jsou ryze přírodní bez jakýchkoliv syntetických doplňků. Jsou vyráběny celá staletí tradičním neměnným způsobem, kdy esenciální olej získávaný parní destilací odkapává přímo do prvotřídního santalového oleje, který vůni ochrání takřka navěky. 

  Lahvičky s přírodními parfémy jsou malé, ale vydrží i déle než chemické koktejly známých značek. Stačí nanést jen velmi malé množství na tradiční místo pro přírodní parfém - tedy na kůži pod ušní lalůčky nebo na vnitřní stranu zápěstí - a můžete si prožívat dokonalé souznění vůně a vaší osobnosti. 

  Přírodní parfémy Dokonalé Lásky nemají žádné datum expirace. Je to tak, nejenže parfém vydrží bez jakékoliv chemické konzervace po dlouhá desetiletí, ale navíc vůně zraje, vytváří se stále originální bouquet. I proto přírodní parfémy zrají minimálně dva roky než se dostanou k vám. 

  Každý z těchto parfémů má svou osobnost a přináší vám novou inspiraci, nový pocit, nové sebevědomí... Je to nádherný dar přírody pro zvýšení sebevědomí, povzbuzení osobnosti i mysli. Je to nádherná droga, která neškodí a přitom přináší tolik neuvěřitelných prožitků. Vyberte si přírodní parfém Dokonalé Lásky pro svou osobnost a dejte mu týden. Už se bez něj neobejdete. Naštěstí je tak malý, že jej můžete mít kdykoliv s sebou.

   

 • Přírodní sprchová másla

  Sprchová másla Dokonalé Lásky jsou přírodní a při jejich výrobě nejsou použity parabeny, SLS, silikony, PPG, PEG, látky ropného původu ani jiné nebezpečné látky, které znáte (nebo většinou spíše bohužel neznáte) z popisu složení na etiketách drtivé většiny koupelových a sprchových přípravků. Ano, je správný čas pro rozvíjení osobnosti. Pokud potřebujete "jen" zažívat krásné pocity, vnímat podmanivé kompozice vůní a užívat si povznášející očistu, pak jsou pro vás vhodná másla Romantická lázeň a Zelený čaj s citrónem. Jestliže potřebujete řešit i nějaký konkrétní problém nebo dosáhnout terapeutického účinku, pak vybírejte z ostatních přírodních sprchových másel.

  Pro dosažení terapeutických účinků, ale i originálních kompozicí vůní, jsou použity výhradně 100% přírodní rostlinné silice v terapeutické kvalitě.

  Jemný, ale velmi kvalitní peeling poskytuje jadranská sůl v přírodních krystalech. Krystalky soli očišťují kůži tím, že odstraňují odumřelé buňky pokožky- pokožka bude hladká, svěží a příjemná na dotek- olejová vrstva hydratuje a jemně opečuje pokožku a vitamín E s antioxidačními účinky zpomaluje proces stárnutí kůže.

 • Balzámy - léčebné i...
 • Terapeutické oleje
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek
Zobrazeno 1 – 20 z 20 položek